2:1 Michał Jędryka 61 k

3:1 Sławomir Solarz 62

4:1 Maciej Zając 67

5:1 Sławomir Solarz 87

Spotkanie z Roztoczem rozpoczęło się dla Błękitnych w wymarzony sposób bo już po 17 sekundach prowadziliśmy 1:0 po bramce Sławomira Solarza. Asystę dokładną wrzutką w pole karne zaliczył Tomasz Tutka. Niestety po za bramką w pierwszej połowie trudno coś dobrego napisać o grze naszych piłkarzy którzy kompletnie oddali inicjatywę przyjezdnym i sprezentowali im bramkę za sprawą Michała Jędryki. Nasz obrońca chciał zagrać wzdłuż pola karnego jednak trafił w będącego na piątym metrze napastnika Roztocza. Futbolówka odbiła się od zawodnika przyjezdnych i wpadła obok bezradnego Kamila Kubickiego. Na szczęście ekipa z Narola nie potrafiła wykorzystać optycznej przewagi i oddala kilka niecelnych strzałów. Za wiele nie napracował się także bramkarz gości który postanowił całą przerwę spędzić na rozgrzewce z rezerwami zawodnikami. Po zmianie stron zobaczyliśmy całkiem inną drużynę Błękitnych. Na efekty zdecydowanie lepszej gry nie trzeba było długo czekać. W 60 minucie w polu karnym powalony został Bartłomiej Rupar arbiter bez wahania wskazał na wapno a pewnym egzekutorem okazał się Michał Jędryka który zrehabilitował się za koszmarny błąd przy wyrównującej bramce. Niespełna 120 sekund później było już 3:1 a drugą bramkę w tym spotkaniu zdobył Sławomir Solarz asystował Konrad Harpula. Nasz najskuteczniejszy napastnik technicznym strzałem pokonał golkipera Roztocza. Utrata trzeciej bramki całkowicie podcięła skrzydła trzeba przyznać dobrze grającym gościom a Błękitni konsekwentnie punktowali rywala. Najpierw za sprawą bardzo ładnego strzału Macieja Zająca głową po asyście z rzutu rożnego Przemysława Laska. Wynik w 86 minucie na 5:1 ustalił Sławomir Solarz kompletując hat-tricka. Wynik mógł być a nawet powinien być jeszcze bardziej okazały ale swoich okazji nie wykorzystali Bartłomiej Rupar po podaniu Sławomira Solarza od naszego napastnika okazał się lepszy bramkarz Roztocza popisujący się ładną paradą. Szczęścia tego dnia nie miał też Konrad Harpula. Nasz młody pomocnik ładnie przedrylował obrońcę z Narola i wyszedł sam na sam z bramkarzem jednak źle uderzył piłkę. Wydaje się że lepszym rozwiązaniem tej akcji było podanie do nie pilnowanego Sławomira Solarza który miał by przed sobą tylko pustą bramkę jednak na takie rozwiązanie nas skrzydłowy się nie zdecydował. Pomimo strzelenia trzech bramek jedną setkę zmarnował także Sławomir Solarz najpierw strzał oddał Bartłomiej Rupar piłkę odbił bramkarz jednak mający przed sobą pustą bramkę Sławek wysoko nad poprzeczką przeniósł futbolówkę. Podobnie jak w pierwszej połowie na strzały z dystansu decydowali się przyjezdni jednak tym razem zdecydowanie bardziej celnie jednak na posterunku był Kamil Kubicki pewnie łapiący futbolówkę. Najpiękniejszą paradą popisał się w 80 minucie kiedy z rzutu wolnego uderzał jeden z zawodników Roztocza nasz bramkarz wybił piłę zmierzającą w samo okienko na rzut rożny. Błękitni mieli także swoje szanse z rzutów wolnych jednak o ile uderzenie Przemysława Laska było minimalnie niecelne o tyle strzał Jakuba Domki kompletnie nieudany. Odnieśliśmy niezwykle cenne zwycięstwo nie rozgrywając nie oszukujmy się dobrego spotkania zgłasza w pierwszej połowie o której jak najszybciej trzeba zapomnieć. Warto podkreślić ze w dzisiejszym spotkaniu w oficjalnym meczu zadebiutował nasz wychowanek Karol Curzytek. Młody pomocnik otrzymał dziesięć minut w których pokazał się z dobrej strony. Teraz przed podopiecznymi Przemysława Laska zasłużona przerwa zimowa. Do treningów Błękitni powrócą po nowym roku.