Wybraliśmy 11 rundy jesiennej !!!!!

• autor: adam10, 2014-11-22 09:23

Jak co roku administratorzy strony blekitnigrzeska.com  wraz z redaktorem sportowym GC Nowiny Grzegorzem Kostką "Kostek"  wspólnie wybrali  najlepszą jedenastkę rundy jesiennej jarosławskiej Okręgówki.  Zawodnicy zostali ustawieni w systemie 1-4-4-2. Pokusiliśmy się także o wybór najlepszego trenera oraz rezerwowych  piłkarzy.

Więcej w rozwinięciu newsa >>>>

Ihor Rypnovskyy - bramkarz sprowadzony w trakcie rozgrywek zdecydowanie poprawił defensywną grę Kańczugi. Dzięki jego dobrym interwencją ale także pewnym kierowaniem całej linii defensywnej MKS wygrzebał się z mocnego kryzysu z początku rundy i zakończył sezon na siódmym miejscu co było jego dużym udziałem i zasługą.

Maciej Zając – mocno ofensywnie grający zawodnik solidny w obronie ale także skuteczny pod bramką rywala. W tej rundzie zdobył dwie bramki i zanotował dwie asysty. Olbrzymim atutem Macieja jest uniwersalność gdyż może zagrać na każdej pozycji na boisku po za bramką :)

Łukasz Gurak – ostoja defensywy Huraganu Gniewczyna. Mocno bramkostrzelny zawodnik grający często w razie konieczności także w ataku co zaowocowało ośmioma bramkami w tej rundzie. Głównie jednak skupia się na obronie która podczas jego nieobecności spisuje się zdecydowanie słabiej popełniając proste błędy

Marek Syty – filar obrony KS Wiązownica. Zawodnik z olbrzymim doświadczeniem zdobytym w JKS Jarosław które procentuje teraz na boiskach jarosławskiej okręgówki. Dzięki jego solidnej grze KS stracił zaledwie trzynaście bramek.

Maciej Zdybek – lewy obrońca beniaminka z Narola. Wiele klubów boryka się z zawodnikiem mogący zagrać na tej flance takiego problemu nie ma Roztocze. Solidny obrońca mogący także zagrać w pomocy.

Krzysztof Gawłowski – hit transferowy tej rundy, strzał w dziesiątkę Sanoczanki Święte. Zawodnik niejednokrotnie potrafił w pojedynkę rozstrzygnąć losy spotkania na korzyść własnego zespołu. Doświadczenie zdobyte na trzecioligowych boiskach procentuje teraz w okręgówce zdobyciem sześciu bramek.

Mariusz Błaszczyk – grający trener Granicy Stubno i człowiek odpowiadający za prowadzenie gry. W tej rundzie także najskuteczniejszy strzelec rozgrywek z piętnastoma trafieniami. Trudno wyobrazić sobie drużynę ze Stubna bez tego zawodnika, bez jego bramek i asyst. Bez wątpienia najlepszy rozgrywający w całej lidze.

Bogusław Sierżenga – grający trener KS Wiązownica solidne defensywny pomocnik znany z mocnego uderzenia oraz bramek zdobywanych ze stałych fragmentów gry. Po za dobrą grą na boisku potrafił stworzyć także drużynę która walczy skutecznie o awans do IV ligi podkarpackiej.

Marek Florek – wychowanek i wieloletni zawodnik MKS Kańczuga po kilkuletniej grze w przeworskim Orle wraca do swojego macierzystego klubu. W ostatnim czasie borykający się problemami zdrowotnymi jednak aktualna forma i gra pokazuje że co najgorsze ma już dawno za sobą. Jego powrót do MKS-u zdecydowanie poprawiło grę drużyny w ofensywie sam zawodnik zdobył sześć bramek grając tylko w jedenastu spotkaniach.

Mateusz Hołub – jeden z bardziej hitowych transferów minionego lata. Snajper KS Wiązownica został sprowadzony z IV ligowego Piasta Tuczempy. W nowym klubie od pierwszego meczu stanowił o sile ofensywnej w przeciągu całej rundy zdobył trzynaście bramek notując cztery asysty. Jego bramki z pewnością pomogły w zdobycia mistrzostwa jesieni.

Kamil Folwarski – najlepszy strzelcem beniaminka z Grochowiec autor trzynastu bramek. Były piłkarz przemyskiego Czuwaju przed sezonem przez wielu ekspertów był wymieniany jako główny kandydat do walki o koronę króla strzelców. Runda jesienna potwierdziła że za pewne do końca sezonu będzie walczył o to trofeum. To właśnie dzięki jego skuteczności Motor zajął dobre ósme miejsce.

autor: polo27 2014-11-23 20:44:01

Profil polo27 w Futbolowo Zapomniałeś dodać że Sierżenga to kawał chama i buraka, za jego brutalność nie powinien być w 11-ce rundy.

autor: Fat_shady 2014-11-23 20:58:36

Profil Fat_shady w Futbolowo To to swoja drogą :) ale nikt nie ocenia zawodnika za jego charakter i styl życia tylko za umiejętności czysto piłkarskie a tego nie możemy mu odmówić, że jest bardzo dobrym zawodnikiem.

autor: polo27 2014-11-23 21:58:40

Profil polo27 w Futbolowo Na boisku powinno być Fair Play a ten gość nie gra fair. I on jest nauczycielem w-f.

autor: adam10 2014-11-24 09:21:37

Profil adam10 w Futbolowo to jest nasza jedenastk rundy jesiennej nie wszystkim musi sie podobać zawsze można zrobić swoją na Granicy w której trenera Wiązownicy nie będzie!