dzisiaj: 532, wczoraj: 1090
ogółem: 5 930 670
statystyki szczegółowe
28 - Mariusz Błaszczyk (Granica Stubno)
22 - Mateusz Hołub (KS Wiązownica) (+1)
19 - Sławomir Solarz (Błękitni Grzęska) (+1)
17 - Wojciech Majkutowski (Zorza Zarzecze)
17 - Radosław Strączek (Start Pruchnik) (+1)
15 - Artur Skiba (Płomien Morawsko) (+2)
14 - Dominik Walczyszyn (Sanoczanka Święte)
14 - Kamil Folwarski (Motor Grochowce)
13 - Krzysztof Mirek (Huragan Gniewczyna) (+1)
12 - Krzysztof Gawłowski (Sanoczanka Święte) (+1)
12 - Adrian Furtyk (Motor Grochowce) (+1)
12 - Andrzej Senejkow (Granica Stubno) (+2)
12 - Dawid Cichy (MKS Kańczuga)
Więcej w roziwnięciu newsa...
11 - Andrzej Krówczyk (MKS Kańczuga)
11 - Grzegorz Podstolak (MKS Kańczuga)
11 - Rafał Gniatek (Czuwaj Przemyśl)
11 - Marek Pajda (Płomień Morawsko)
11 - Michał Grabiec (Santos Piwoda/Pogoń-Sokół Lubaczów)
11 - Rafał Niemczak (Santos Piwoda)
10 - Grzegorz Tokarz (Granica Stubno)
10 - Artur Chruściel (Huragan Gniewczyna)
10 - Łukasz Gurak (Huragan Gniewczyna)
10 - Kamil Kardynał (KS Wiązowica)
10 - Marcin Gołębiowski (Płomień Morawsko)
9 - Miłosz Czura (Start Pruchnik) (+1)
9 - Grzegorz Dylewski (KS Kisielów-Pełnatycze)
9 - Piotr Misiąg (KS Wiązownica)
9 - Marek Florek (MKS Kańczuga)
9 - Dawid Lizak (Płomień Morawko)
9 - Łukasz Mruk (Roztocze Narol)
8 - Grzegorz Hajduk (Motor Grochowce)
8 - Marek Czopko (Motor Grochowce/MKS Radymno)
8 - Marcin Mucha (Sanoczanka Święte)
8 - Paweł Zubrzycki (Sanoczanka Święte)
8 - Łukasz Taciuch (KS Kisielów-Pełnatycze)
7 - Bartłomiej Rupar (Błękitni Grzęska)
7 - Radosław Stecko (Zorza Zarzecze) (+1)
7 - Łukasz Jagieła (Huragan Gniewczyna)
7 - Marcin Iwański (Santos Piwoda)
7 - Grzegorz Owarzany (Płomień Morawsko)
6 - Kamil Łaskarzewski (Czuwaj Przemyśl) (+1)
6 - Marcin Trojnar (Santos Piwoda/Pogoń-Sokół Lubaczów) (+1)
6 - Jarosław Roman (Pogoń-Sokół Lubaczów) (+1)
6 - Jakub Wojtowicz (Start Pruchnik) (+1)
6 - Krzysztof Luft (MKS Radymno/KS Wiązownica)
6 - Bogusław Sierżęga (KS Wiązownica)
6 - Maciej Zdybek (Roztocze Narol)
6 - Waldemar Znamieńczyków (Start Pruchnik)
6 - Paweł Małecki (Pogoń-Sokół Lubaczów)
6 - Jakub Łeski (Pogoń-Sokół Lubaczów)
6 - Łukasz Czub (KS Wiązownica)
6 - Wojciech Tołpa (MKS Radymno)
5 - Jakub Domka (Błękitni Grzęska)
5 - Krystian Gawura (Santos Piwoda) (+1)
5 - Dariusz Trojnar (Pogoń-Sokół Lubaczów)
5 - Mirosław Banaś (Roztocze Narol)
5 - Bartłomiej Klepacki (Granica Stubno)
5 - Maciej Mikłasz (Start Pruchnik)
5 - Grzegorz Olech (MKS Radymno/Santos Piwoda)
5 - Maciej Sanocki (Motor Grochowce)
5 - Paweł Przytuła (Czuwaj Przemyśl)
5 - Paweł Domszy (MKS Radymno)
5 - Jakub Kiełbasa (KS Kisielów-Pełnatycze)
5 - Mateusz Kalawski (Granica Stubno)
5 - Tomasz Walentyn (Roztocze Narol)
5 - Igor Taratuła (MKS Radymno)
4 - Wojciech Pieniążek (Błękitni Grzęska) (+1)
4- Kamil Maj (Błękitni Grzęska)
4 - Przemysław Lasek (Błękitni Grzęska)
4 - Łukasz Czereczon (Roztocze Narol) (+2)
4 - Bartosz Ozibko (Granica Stubno)
4 - Mateusz Wawro (Granica Stubno)
4 - Dominik Pęcak (Start Pruchnik/Zorza Zarzecze)
4 - Artur Grzebyk (MKS Kańczuga)
4 - Dawid Pelc (Płomień Morawsko/Sanoczanka Święte)
4 - Jakub Słysz (Huragan Gniewczyna)
4 - Łukasz Rudnicki (Motor Grochowce)
4 - Adrian Styś (Granica Stubno)
4 - Jakub Hanejko (Huragan Gniewczyna)
3 - Dariusz Gujda (KS Kisielów-Pełnatycze) (+1)
3 - Ireneusz Kisielewicz (Sanoczanka Święte)
3 - Marcin Gierczak (MKS Radymno)
3 - Kamil Madaj (MKS Radymno)
3 - Tomasz Wojtas (Huragan Gniewczyna)
3 - Ireneusz Pakuła (Zorza Zarzecze)
3 - Tomasz Świtalski (KS Kisielów-Pełnatycze)
3 - Łukasz Piórkowski (Start Pruchnik)
3 - Dawid Surowiec (Roztocze Narol)
3 - Radosław Przepłata (Start Pruchnik)
3 - Łukasz Bąk (Motor Grochowce)
3 - Bartosz Grudowski (Pogoń-Sokół Lubaczów)
3 - Łukasz Derba (MKS Radymno)
3 - Igor Ostruvka (MKS Kańczuga)
3 - Radosław Pańko (Start Pruchnik)
3 - Mateusz Syk (Zorza Zarzecze)
3 - Mirosław Jabłoński (Motor Grochowce)
3 - Jerzy Feldman (Santos Piwoda)
3 - Robert Cieleń (MKS Kańczuga)
3 - Dawid Tuleja (Start Pruchnik)
2 - Michał Jędryka (Błękitni Grzęska)
2 - Maciej Zając (Błękitni Grzęska)
2 - Tomasz Tutka (Błękitni Grzęska)
2 - Kamil Hulak (Płomień Morawsko) (+1)
2 - Maciej Fudali (Czuwaj Przemyśl)
2 - Mateusz Gilarski (Sanoczanka Święte)
2 - Aleksander Noga (Sanoczanka Święte)
2 - Krystian Suchy (MKS Radymno)
2 - Dawid Skrzypek (Santos Piwoda)
2 - Arkadiusz Opic (Santos Piwoda)
2 - Ernest Półtorek (Santos Piwoda)
2 - Kamil Kwolek (Zorza Zarzecze)
2 - Marcin Kałamarz (Zorza Zarzecze)
2 - Marek Socha (Santos Piwoda)
2 - Łukasz Pajda (Płomień Morawsko)
2 - Krystian Halejcio (KS Wiązownica)
2 - Arkadiusz Kinasz (Czuwaj Przemyśl)
2 - Paweł Bartnik (KS Wiązownica)
2 - Damian Polucha (Pogoń-Sokół Lubaczów)
2 - Kamil Pelc (MKS Radymno)
2 - Grzegorz Iwański (KS Wiązownica)
2 - Michał Żołyniak (Płomień Morawsko)
2 - Marcin Soja (Sanoczanka Święte)
2 - Igor Hajduk (Granica Stubno)
2 - Paweł Chlastawa (Sanoczanka Święte)
2 - Krystian Piotrowski (Czuwaj Przemyśl)
2 - Przemysław Jakubowski (Czuwaj Przemyśl)
2 - Konrad Szpunar (MKS Radymno)
2 - Artur Hass (Pogoń-Sokół Lubaczów)
2 - Jakub Gawłowski (KS Kisielów-Pełnatycze)
2 - Damian Grzywna (Huragan Gniewczyna)
2 - Krzysztof Ziętek (Zorza Zarzecze)
2 - Damian Rychtyk (KS Kisielów-Pełnatycze)
2 - Marcin Kuźlak (Sanoczanka Święte)
2 - Waldemar Rychtyk (KS Kisielów-Pełnatycze)
1 - Jacek Kyciński (Błękitni Grzęska)
1 - Andrzej Krupa (Błękitni Grzęska)
1 - Marcin Gotkowski (Pogoń-Sokół Lubaczwów)
1 - Mateusz Lach (Granica Stubno) (+1)
1 - Marcin Włoch (Roztocze Narol) (+1)
1 - Mateusz Przednowek (Roztocze Narol) (+1)
1 - Karol Vogelgezang (Roztocze Narol) (+1)
1 - Adam Słysz (Huragan Gniewczyna)
1 - Daniel Konieczny (Huragan Gniewczyna)
1 - Przemysław Brzyski (KS Wiązownica)
1 - Andrzej Kocaj (Czuwaj Przemyśl)
1 - Mateusz Kuziemko (Płomień Morawsko)
1 - Tomasz Jucha (Zorza Zarzecze)
1 - Piotr Majcher (Huragan Gniewczyna)
1 - Maciej Skawina (MKS Kańczuga)
1 - Rafał Kilian (Czuwaj Przemyśl)
1 - Damian Majchrowicz (MKS Radymno)
1 - Damian Wysocki (Santos Piwoda)
1 - Grzegorz Gielarowski (Granica Stubno)
1 - Arkadiusz Zięba (MKS Kańczuga)
1 - Piotr Hanasko (Motor Grochowce)
1 - Krzysztof Piliszko (Santos Piwoda)
1 - Jakub Gloc (Zorza Zarzecze)
1 - Michał Nisztuk (Roztocze Narol)
1 - Tomasz Harłacz (Granica Stubno)
1 - Mirosław Lasek (KS Kisielów-Pełnatycze)
1 - Grzegorz Wiglusz (KS Kisielów-Pełnatycze)
1 - Andriy Protsyk (KS Kisielów-Pełnatycze)
1 - Oleksandr Tor (MKS Radymno)
1 - Patryk Białogłowski (MKS Kańczuga)
1 - Radosław Hojdak (Pogń-Sokół Lubaczów)
1 - Dawid Matusz (Płomień Morawsko)
1 - Arkadiusz Kiszka (Start Pruchnik)
1 - Kamil Mikulec (MKS Radymno)
1 - Piotr Wojtas (Huragan Gniewczyna)
1 - Mateusz Gilarski (Start Pruchnik)
1 - Piotr Rachfał (Huragan Gniewczyna)
1 - Dawid Siudy (Pogoń-Sokół Lubaczów)
1 - Miłosz Linek (Pogoń-Sokół Lubaczów)
1 - Maciej Gierczak (Motor Grochowce)
1 - Tomasz Kisielewicz (Sanoczanka Święte)
1 - Marek Trzyna (MKS Kańczuga)
1 - Artur Strzałkowski (Motor Grochowce)
1 - Paweł Muszak (Sanoczanka Święte)
1 - Hubert Skalski (Roztocze Narol)
1 - Michał Kuziemski (Pogoń-Sokół Lubaczów)
1 - Kamil Mikłasz (Start Pruchnik)
1 - Marek Cieleń (MKS Kańczuga)
1 - Radosław Broda (KS Wiązownica)
1 - Kacper Karbownik (Sanoczanka Świte)
1 - Łukasz Markiewicz (Pogoń-Sokół Lubaczów)
1 - Damian Poszpur (Granica Stubno)
1 - Karol Fialkiewicz (Motor Grochowce)
1 - Sylwester Wota (KS Kisielów-Pełnatycze)
1 - Arkadiusz Wojtyna (KS Wiązownica)
1 - Dawid Bochnak (MKS Kańczuga)
1 - Łukasz Zając (MKS Radymno)
1 - Jarosław Tytuła (Zorza Zarzecze)
1 - Mateusz Cywka (Roztocze Narol)
1 - Tomasz Sowa (Płomień Morawsko)
1 - Damian Tworzydło (Sanoczanka Święte)
1 - Damian Wołoszyn (Sanoczanka Święte)
1 - Ryszard Krutysz (Huragan Gniewczyna)
1 - Maciej Banaś (Roztocze Narol)
1 - Łukasz Smycz (Czuwaj Przemyśl)
1 - Damian Rychtyk (KS Kisielów-Pełnatycze)
1 - Dawid Szałaj (KS Kisielów-Pełnatycze)
1 - Przemysław Wolański (MKS Radymno)
1 - Mateusz Kubas (KS Wiązownica
Przybyli:
Paweł Mirek (Orzeł Przeworsk wypożyczenie)
Kamil Kubicki (wznowił treningi)
Marcin Popielarski (powrót po kontuzji)
Paweł Tytuła (wolny zawodnik)
Marcin Sanduła (wolny zawodnik)
Ubyli:
Jakub Domka (rehabilitacja)
Piotr Żak (kontuzja)
Bartłomiej Rupar (zakończenie kariery)
Mirosław Stańko (Błyskawica Rozbórz)
Karol Curzytek (nie wznowił treningów)
Łukasz Kusak (nie wznowił treningów)
Brak aktywnych ankiet. |
|
Błękitni Grzęska | 1:1 | Piast Nowosielce |
2024-03-23, 14:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 15 | |||||||||||||||||||||
|
A-klasa » Przeworsk | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących.
Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób.