Letnia giełda transferowa

• autor: Adam, 2014-10-31 13:00

Aktualizacja 31.11.2014

Błękitni Grzęska

Przybyli: Dominik Wołowiec, Karol Curzytek, Krystian Bartnik (wszyscy juniorzy), Maciej Przeszłowski (wznowił treningi), Mateusz Rubacha (Sokół Studzian), Tomasz Tutka (Wisłoczanka Tryńcza), Konrad Harpula (Orzeł Przeworsk juniorzy)

Ubyli: Łukasz Kubicki (ŁKS Łukawiec), Kamil Kubicki (zawieszenie kariery), Łukasz Kowal (Gorliczanka Gorliczyna), Łukasz Kusak (nie wznowił treningów)

Więcej w rozwinięciu newsa...

Czuwaj Przemyśl

Przybyli: Jacek Woźniak (trener), Krzysztof Łaskarzewski (Żurawianka Żurawica), Rafał Gniatek (MKS Radymno), Andrzej Włoch (LKS Batycze), Paweł Kozioł (San Ostrów), Bartosz Kuźniarski, Jakub Dusza (obaj wznowili treningi)

Ubyli: Paweł Strzelec (trener), Daniel Zielenkiewicz (trener), Janusz Milanik (Żurawianka Żurawica), Tomacz Czyżowski (Fort Jaksmanice), Maciej Łach (Korona Trójczyce), Michał Pilch (???), Marcin Dmitrzyk (???), Wojciech Muszak (???), Ryszard Zajączkowski (???),

Granica Stubno

Przybyli: Mariusz Błaszczyk (grający trener), Karol Wierzbicki (Hetman Laszki)

Ubyli: Daniel Zielenkiewicz (trener), Kamil Gawron (Orzeł Torki), Dawid Lew (Motor Grochowce)

Huragan Gniewczyna

Przybyli: Dominik Mazur (Pogoń Leżajsk), Bartosz Nowicki (wznowił treningi), Tomasz Wojtas (grający trener), Piotr Majcher (Orzeł Przeworsk),  Jakub Hanejko (Zorza Jagiełła), Artur Chruściel (Zorza Jagiełła)

Ubyli: Bartosz Drzystek, Damien Niemiec (obaj wyjazd za granicę), Kamil Łuczyk (kontuzja), Henryk Słysz (trener), Mateusz Jakubic (Wisłoczanka Tryńcza)

KS Kisielów Pełnatycze (b)

Przybyli: Grzegorz Dylewski, Sylwester Wota (obaj Syrenka Roźwienica), Grzegorz Wiglusz (Gacovia Gać), Damian Rychtyk, Damian Ostrzywilk (obaj Błękitni Wierzbna), Grzegorz Bojarski (San Gorzyce)

Ubyli: Łukasz Krajewski, Mateusz Niemczak (obaj Iskra Cieszacin Wielki), Mateusz Ziembicki (Start Mirocin), Łukasz Taciuch, Grzegorz Znamieńczyków (obaj Strumyk Hawłowice)

KS Wiązownica

Przybyli: Dariusz Trojnar (Santos Piwoda), Mateusz Hołub, Łukasz Czub (obaj Piast Tuczempy), Radosław Broda, Maksymilian Wala (obaj juniorzy), Kamil Kardynał (powrót z zagranicy), Arkadiusz Wojtyna (Wisłoczanka Tryńcza), Krystian Halejcio (Sokół Sieniawa)

Ubyli: Paweł Kubas (Piast Tuczempy), Piotr Purcha (LKS Manasterz), Dariusz Trojnar (wyjazd za granicę), Łukasz Gudowski (Błękitni Pełkinie), Grzegorz Dzieza (KS Szówsko)

MKS Kańczuga

Przybyli: Grzegorz Dzimira, Radosław Zimoń (obaj juniorzy), Mirosław Mazur, Michał Trzyna (obaj Iskra Jawornik Polski), Marek Florek (Orzeł Przeworsk), Pavlo Stadnytsky (Wisła Annapol), Andriy Protsyka (FK Mikołajów), Ihor Rypnovskyy (FC Lwów)

Ubyli: Mateusz Flak (Orzeł Przeworsk koniec wypożyczenia), Tomasz Kubicki (Syrenka Roźwienica), Daniel Gaweł (Promyk Urzejowice), Adrian Czerwiński (Sawa Sonina), Damian Zając (Promyk Urzejowice)

MKS Radymno

Przybyli: Kamil Pelc (LKS Duńkowice), Wojciech Tołpa (Wólczanka Wólka Pełkińska), Mateusz Pawlik (Łazowianka Łazy), Kamil Madej (junior), Igor Taratuła, Aleksander Tor (obaj Pogoń-Sokół Lubaczów)

Ubyli: Patryk Szuba (Pogórze Rokietnica), Rafał Gniatek (Czuwaj Przemyśl),  Valentij Gorkun (powrót na Ukrainę), Piotr Luft (nie wznowił trenongów)

Motor Grochowce

Przybyli: Dawid Lew (Granica Stubno), Marek Czopko (Karpaty Krosno)

Ubyli: Łukasz Przybyszek (Hetman Laszki)

Płomień Morawsko (b)

Przybyli: Dawid Pelc (JKS Jarosław), Dawid Lizak (KS Węgierka)

Ubyli: Mateusz Ćwik (Tęcza Jankowice), Kamil Adamarek (Błękitni Rudałowice)

herbPogoń-Sokół Lubaczów

Przybyli: Artur Hass (trener grający), Dawid Siudy, Miłosz Linek (obaj Czarni Oleszyce), Mateusz Boćko (Lot Balice), Mateusz Kędzior (Piast Nowa Wieś), Adrian Baran (Juvenia Cieszanów), Tobiasz Kubiszyn (Piast Antoniki)

Ubyli: Robert Machczyński (trener), , Tomasz Siryk (szkółka Polonii Warszawa), Konrad Łakomy, Rafał Kinach (wszyscy Ursus Dachnów), Igor Taratuła, Aleksander Tor (obaj MKS Radymno)

herb     Roztocze Narol

Przybyli: Łukasz Mruk, Tomasz Walentyn (obaj Huczwa Tyszowce), Radosław Woś (Korona Laszczów), Mateusz Cywka (Orkan Bełżec)

Ubyli: Tomasz Lasota (kontuzja), Przemysław Wawryca (Korona Łaszczów trener grający), Aleksander Smarzlik (Polonia Pruszków)

herbSanoczanka Święte

Przybyli: Krzysztof Gawłowski (Polonia Przemyśl), Ireneusz Kisielewicz (powrót po kontuzji), Paweł Zubrzycki, Mateusz Szawiński (obaj juniorzy)

Ubyli: Kamil Zubrzycki (Hetman Laszki), Kamil Szymański (LKS Duńkowice), Paweł Muszak (wyjazd za granicę), Paweł Trojnar (nie wznowił treningów)

Santos Piwoda (b)

Przybyli: Lesław Opic (Makovia Makowisko), Michał Grabiec (Gwiazda Wielkie Oczy), Maciej Iwański (Piast Tuczempy)

Ubyli: Dariusz Trojnar (KS Wiązwnica koniec wypożyczenia), Rafał Porczak (KS Szówsko)

herbStart Pruchnik

Przybyli: Paweł Łański (Zorza Zarzecze), Piotr Foremny (Nafta-Gaz Jodłówka), Arkadiusz Bury (Cresovia Krzeczowice), Kamil Kwolek, Jakub Barszczak (obaj z juniorów)

Ubyli: Patryk Kłos (Cresovia Krzeczowice), Kamil Miklasz (kontuzja)

herbZorza Zarzecze

Przybyli: Piotr Wojtaszek (bez klubu), Damian Gliniany ( San Gorzyce ), Wojciech Majkutowski (Żuraw Żurawiczki), Daniel Luch (Orzeł Przeworsk), Rafał Kozłowski (bez klubu), Paweł Szczepański (Wólczanka Wólka Pełkińska transfer definitywny), Maciej Radzyniak (wznowił treningi)

Ubyli: Mateusz Birek (Wisłok Świętoniowa), Paweł Łański (Start Pruchnik)

Źródło: własne / strony i informacje z wyżej wymienionych klubów

autor: plomienmora 2014-07-02 01:04:13

Profil plomienmora w Futbolowo w morawsku gdzie jest ze moga ubyc, to tylko adamarek do rudolowic, golebiowski jak na razie nie wiadomo, taki maly szczegol ;) pzdr

autor: Dejv96 2014-08-03 20:30:38

Profil Dejv96 w Futbolowo Witam w Płomienia na pewno zostaje Lizak oraz Pelc a także Gołębiowski. Pozdrawiam.

autor: Naszklub 2014-08-05 23:03:23

Profil Naszklub w Futbolowo Daniel Gaweł rozstał się z MKS Kańczuga. Najprawdopodobnie zagra w Promyku Urzejowice.