Wywiaz z Maciejem Zającem

• autor: Adam, 2013-12-14 15:15

Admin: Jak oceniasz rundę jesienną w wykonaniu Błękitnych?

Maciek: Patrząc obiektywnie myślę ze nie jest źle biorąc pod uwagę jeszcze nasze problemy kadrowe co za tym idzie rotacje w składzie. Oczywiście mogło być lepiej ale póki co cieszmy się z tego co mamy bo wywalczyliśmy kilka bardzo ważnych punktów w meczach gdzie spisywano nas na stratę.

Więcej w rozwinięciu newsa...

Admin: W meczach wyjazdowych zdobyliśmy tylko pięć punktów co twoim zdaniem było przyczyna nie najlepszej postawy na obcych boiskach?

Maciek: Jak już wcześniej wspomniałem problemy z kadra. No i nie mydlmy sobie oczu nie jesteśmy mocni na wyjazdach i nie gramy tak jakbyśmy sobie tego życzyli, po za meczem z Gniewczyna przegrywaliśmy mecze różnica jednej bramki, brakuje trochę szczęścia i koncentracji do ostatniej minuty.

Admin: Na własnym terenie radziliśmy sobie bardzo dobrze szkoda przegranej na koniec z Huraganem czy w tym meczu zabrakło ambicji i walki zgadzasz się z tą opinią kibiców?

Maciek: Odbijam piłeczkę, według mnie zabrakło kibiców naszego klubu na tym derbowym spotkaniu.

Admin: W tej rundzie zdobyłeś jedną bramkę i zanotowałeś dwie asysty jesteś zadowolony z tych statystyk?

Maciek: Nie jestem zadowolony zarówno z statystyk jak i formy. Tą zimę chce mocno przepracować i mam nadzieje ze zaowocuje tą lepsza forma na wiosnę. Musze popracować nad wrzutkami nie są jeszcze one takie jakbym sobie tego życzył. Wiec mam nadzieje ze ta statystyka na wiosnę znacznie wzrośnie.

Admin: W jesieni występowałeś zarówno w obronie jak i w pomocy która pozycja na boisku odpowiada Ci bardziej?

Maciek: Szczerze mówiąc zagram tam gdzie mnie "widzi" trener i zawsze staram się spełnić jego oczekiwania. Grywałem juz na wielu pozycjach nie ukrywam ze rola ofensywnie usposobionego obrońcy spodobała mi się. Tym bardziej że zawsze mnie "ciągnie" do przodu wiec przypisywał bym sobie jeszcze status pomocnika/obrońcy

Admin: Czy twoim zdaniem przed startem rundy wiosennej w naszym klubie są potrzebne wzmocnienia?

Maciek: Myślę że odpowiadając na to pytanie będę ingerował w kompetencje trenera. Także ten ból głowy pozostawię dla Pana Przemysława Laska..

Admin: Co w tej rundzie jesiennej zaskoczyło cię pozytywnie i negatywnie w całych rozgrywkach?

Maciek: Pozytywnie to że mimo iż drużyna miała poważne problemy potrafiliśmy zamknąć usta niedowiarkom i udowodnić na co nas naprawdę stać. Zawodnicy walka i zaangażowanie na plus. Na minus poziom sędziowania nie ma sensu się rozpisywać kto bywa na meczach widzi jak "to" wygląda.

Admin: Jakie cele stawiasz sobie na rundę wiosenną?

Maciek: Spokojnie się utrzymać, złapać solidną formę, obsłużyć kolegów z zespołu kilkakrotnie ostatnim podaniem otwierającym drogę do bramki.

Admin: Chciałbyś coś za pośrednictwem naszej strony przekazać kibicom?

Maciek: Dziękuje za wsparcie i doping zwłaszcza dla tych którzy starają się być na każdym meczu.

Admin: Dziękuję za wywiad

Maciek: Dziękuję i pozdrawiam