Podsumowanie rundy jesienej w okręgówce

• autor: Adam, 2013-11-20 20:34

Za nami runda jesienna sezonu 2013/14 w klasie O Jarosław. Runda bardzo ciekawa z wieloma zaskakującymi wynikami, prawdę mówiąc praktycznie w każdej kolejce jakiś mecz kończył się zaskakującym rozstrzygnięciem. Na czele ligowej tabeli drużyna LKS Skołoszów, zespól który od lat znajduje się w ścisłej czołówce okręgówki i w końcu stabilny skład jakim gra drużyna ze Skołoszowa zaowocował dobrymi wynikami. Podobnie jak miejsce Startu Pruchnik również nie jest zaskoczeniem. Podopieczni Arkadiusza Kiszki kolejny sezon grają solidną piłkę i są jednym z kandydatów do awansu. Solidnie w rundzie jesiennej wyglądała również ekipa Granicy Stubno, która również na wiosnę powinna sporo namieszać. Na plus na pewno należy uznać postawę beniaminka z Piwody, Pogoni-Sokół jak i drugiego z beniaminków LKS Kisielów-Pełnatycze. Na pewno swoją postawą na boisku zawiodły ekipy KS Wiązownicy i przede wszystkim Czuwaju Przemyśl. Dla włodarzy Czuwaju z byłego miasta wojewódzkiego 12 lokata, powiedzmy sobie szczerze w nie najsilniejszej okręgówce, powinna być wstydem i dać im sporo do myślenia. Bardzo ciężka wiosna czeka ekipy z Rokietnicy i Żurawicy. Żurawianka może do konać sztuki nie lada i w dwa sezony z IV ligi spaść do A klasy co patrząc na grę w jesieni ich piłkarzy jest bardzo prawdopodobne. Osobne kilka słów należą się Błękitnym. Drużyna z Grzęski, która w swoich szeregach posiada sporo doświadczonych ogranych w lidze zawodników mogła by zajmować trochę wyższe miejsce w lidze. Szczególnie do myślenia powinna dać wpadka w Rokietnicy. Miejmy nadzieję, że Błękitni dobrze przepracują okres zimowy i po kilku koniecznych wzmocnieniach spokojnie zajmą miejsce w czołówce lidze na co ich stać.

Autor: Kostek