Przegrywamy w doliczonym czasie gry...

• autor: Adam, 2013-11-03 09:48

Start Pruchnik - Błękitni Grzęska 1:0 (0:0)

Skład Błękitnych: Krzysztof Osmyk, Maciej Zając, Łukasz Kowal, Michał Jędryka, Łukasz Kubicki(89 Rafał Przeszłowski), Kamil Maj, Andrzej Krupa, Grzegorz Motyka, Grzegorz Majcher, Bartłomiej Rupar(65 wojciech Pieniążek), Sławomir Solarz(90+2 Marcin Popielarski)

Sędzia Paweł Dubiel z Lubaczowa przedłużył mecz o 4 minuty a zwycięską bramkę gospodarze zdobyli w 8 minucie doliczonego czasu gry!!! po czym mecz został zakończony przez arbitra. Dodatkowy komentarz jest zbędny….

• czytano: [1960]

autor: mateo369 2013-11-04 06:58:53

Profil mateo369 w Futbolowo Pruchnik był w 2 połowie lepszy ale okoliczności w jakich przegraliśmy dają duży niedosyt. Drużynie należą się duże brawa za walkę.

Może nie byłem na 300 stadionach jak jeden z fanów Żurawianki, ale takiego chamstwa jak w Pruchniku dawno nie widziałem na trybunach. Oczywiście nie generalizuje ale jednostki wyrabiają opinie całości.

autor: Fat_shady 2013-11-04 09:35:34

Profil Fat_shady w Futbolowo Brawo za walkę chłopaki !!!! Nie udało się trudno. Krzysio wielkie szacunek w bramce praktycznie robił cuda !!!!

autor: Krytyk1 2013-11-04 09:46:27

Profil Krytyk1 w Futbolowo i duży szacun dla K. Osmyka za ten mecz. Interwencje klasy światowej.

autor: kloceklego 2013-11-04 20:04:02

Profil kloceklego w Futbolowo no to mi wygląda na to, że sędzia miał jakieś darmowe minuty z zeszłego miesiąca

autor: Krytyk1 2013-11-04 22:04:14

Profil Krytyk1 w Futbolowo Cenzura na form - porażka !!! niech mateo przedstawi jak wygląda chamstwo, bo nie wiem o co mu chodzi?? no chyba że o swoich. Cenzura???- nie tędy droga!!

autor: CeeJay 2013-11-05 02:03:45

Profil CeeJay w Futbolowo chamstwo od pierwszej minuty widoczne było w grze piłkarzy Startu; kibice swoim zachowaniem i "przyśpiewkami" wcale nie pokazali większej kultury. Także jej nie uczcie :)

autor: znafca75 2013-11-05 09:45:41

Profil znafca75 w Futbolowo JESTEM POD WRAŻENIEM KULTURY NIEKTÓRYCH LUDZI Z GRZĘSKI.HHAAA. NIM OCENISZ KOGOŚ TO SZYBCIEJ SPÓJRZ NA SIEBIE I SWOICH ZIOMALI. PIŁKARZE NIE WIDZIAŁEM ABY MIELI DO SIEBIE JAKIEŚ PRETENSJE I PODZIĘKOWALI SOBIE PO MECZU, A TY PISZESZ O JAKIMŚ CHAMSTWIE, ALE WIDOCZNIE JESTEŚ ZAKOMPLEKSIONĄ LALĄ I POWINIENEŚ OGLĄDAĆ MECZE SOKOŁA KULBUSZOWA DLN, ABY TWOJA WRAŻLIWOŚĆ NIE UCIERPIAŁA. PO CO NIEKTÓRZY LUDZIE Z BG SZUKAJĄ ZACZEPKI I WYPISUJA GŁUPOTY O PRK.?
SZACUNEK DLA PIŁKARZY OBYDWU DRUŻYN ZA WALKĘ PRZE CAŁY MECZ !!! POWODZENIA W DERBACH.

autor: mateo369 2013-11-05 10:44:51

Profil mateo369 w Futbolowo Mi tam przyśpiewki akurat nie przeszkadzały (może poza jedną, no bo jak ktoś wypomina drużynie przeciwnej, że jest ze wsi samemu na wiosce mieszkając, to wygląda "trochę" dziwnie). Bardziej chodzi mi o zachowanie pojedynczych, najczęściej starszych, "fanów". Ciągłe wyzwiska pod adresem piłkarzy były normą, ale kpienie z kontuzji zawodnika (cyt.: "dobrze mu tak") to już gruba przesada. Żeby było śmieszniej, to wg tych samych ludzi krzyczenie przez kibiców BG na SĘDZIEGO (nie piłkarz) było wręcz zabronione a najwięcej do powiedzenia mieli ci, którym szkoda było 4 zł i stali na drodze.

PS. kolego wyżej - Caps Lock Ci się zacina czy chcesz być fajniejszy? jak to drugie to dodaj jeszcze pogrubienie i kursywe

autor: znafca75 2013-11-05 10:52:05

Profil znafca75 w Futbolowo JEŚLI CHODZI O TYCH ZA OGRODZENIEM TO SAM WIDZISZ ŻE TO NIE KIBICE BO TAK ICH NIE MOŻNA NAZWAĆ !!! BO CO TO ZA KIBIC JAK MU SZKODA 4 LUB 2 PLN NA KLUB DAĆ. ALE TACY TEŻ SA U WAS ŻE BILETU NIE KUPIĄ ZA SIATKĄ STOJĄ A MAJĄ DUŻO DO POWIEDZENIA. WIDAĆ TAKA WIEJSKA DARMOWA NIEDZIELNA ATRAKCJA DLA "BIDAKÓW". POZDRAWIAM

autor: kloceklego 2013-11-05 22:10:54