Kierownik drużyny Marcin Kłos po meczu z Czuwajem

• autor: Fat_shady, 2013-06-02 07:52

Pomimo środowej porażki z Wólczanką Błękitni grając bez 4 podstawowych zawodników (P.Lasek, M.Zając, G.Motyka, W.Pieniążek-grał od 67min.;uskarżał się na ból pleców) znów pokazali charakter. Pierwsza bezbramkowa połowa meczu rozgrywanego na obiekcie "Dumy Zasania" obfitowała w kilka ciekawych sytuacji z obu stron. Miejscowi po strzale jednego z pomocników trafili w poprzeczkę. My natomiast również mieliśmy niezłe sytuacje m.in. po rzutach rożnych wykonywanych przez Jakuba Domkę. Po zmianie stron zarysowała się lekka przewaga BG czego efektem była historyczna bo pierwsza na stadionie Czuwaju (nomen omen klubu który bodajże w sezonie 97/98 grał bezpośrednio na zapleczu obecnej Ekstraklasy!) bramka strzelona z rzutu karnego przez walczącego po raz to już który o koronę króla strzelców Sławomira Solarza.

Więcej w rozwinięciu newsa>>>

Nasz wieloletni kapitan sam sobie wypracował tą sytuacje. Na 2-0 podwyższył rozgrywający (wg mnie i nie tylko) tego dnia fantastyczne zawody Andrzej Sowiński. Obrońca naszego klubu popisał się pięknym strzałem z "woleja". Drużyna gospodarzy czyli popularne "harcerzyki" mieli w między czasie co prawda kilka dogodnych sytuacji ale w naszej bramce perfekcyjnie sprawował się "borat". Bramkarz BG w wspaniałym stylu wyłapał kilka groźnych strzałów piłkarzy Czuwaju. Trzecią bramkę dołożył wprowadzony po przerwie Wojciech Pięniążek, natomiast wynik spotkania ustalił ładnym strzałem rownież rezerwowy jeden z pomocników miejscowych... Po tej historycznej wygranej (na Czuwaju) nasz trener Przemysław Lasek myślę iż będzie miał spory ból głowy co do zestawienia "11" na kolejny mecz z Pogonią (sam nie grał - pauza za kartki). A jak wiemy stare piłkarskie porzekadło głosi iż zwycięskiego składu się nie zmienia...:))

autor: Hans13 2013-06-02 08:50:37

Profil Hans13 w Futbolowo We wczorajszym meczu z BG Czuwaj Przemyśl nie zagrał "jak za dawnych lat...":)