Trenerzy o jesieni w V lidze jarosławskiej

• autor: Fat_shady, 2009-12-07 01:19

Dwa tygodnie temu zakończono zmagania na boiskach jarosławskiej okręgówki, a już coraz głośniej mówi się o zmianach w poszczególnych drużynach. Podobnie jak miejsca w tabeli, tak i nastroje trenerów są różne. Poniżej prezentujemy niektóre opinie.

Więcej w rozwinięciu newsa>>>

Marek Strawa, Piast Tuczempy (1 miejsce)

- Jest się z czego cieszyć. Nie ma co oczywiście popadać w samouwielbienie, ale trzeba też być świadomym wartości zespołu. Runda wiosenna jest zawsze trudniejsza, jednak postaramy się dowieść, że Piast jest mocną drużyną i awansuje do IV ligi. Na dzień dzisiejszy cała kadra zostaje, z nikim się nie pożegnamy. Jesteśmy już po słowie z jednym zawodnikiem III ligi, który lada dzień powinien do nas dołączyć. Załatwiamy już tylko formalnośći, ale nazwiska nie podam, żeby nie zapeszyć. Powiem tylko, że to pomocnik.

Olaf Pokrywka, Sokół Sieniawa (2 miejsce)

- Szczerze mówiąc, liczyłem na trochę większą zdobycz punktową, jakieś pięć, sześć "oczek". Zdarzyły się nam słabsze mecze, szczególnie z Syrenką, Błękitnymi i Skołoszowem. Mogę obiecać tylko tyle, że będziemy bić się o pierwszy plac do samego końca, ale zdaję sobie sprawę, że Piast ma niezłą zaliczkę przed rewanżami. Wiem też jednak, że Tuczempy nie powtórzą wyniku z jesieni, bo taka runda zdarza się tylko raz. Właśnie w tym upatruję naszej szansy. W klubie szykowane są zmiany, ale jeszcze nic nie wiadomo - ani kto zostanie, ani kto przyjdzie. Zaplanowanych mamy 7 sparingów z mocnymi przeciwnkami, ostatnio graliśmy z Resovią, bo grunt to solidne przygotowanie do drugiej części sezonu.

Mirosław Szot, Radymno (10 miejsce)

- Średnio. To słowo idealnie pasuje do naszej postawy w rundzie jesiennej. Oprócz dobrych spotkań z silnymi zespołami były też słabe mecze. Główny powód takich wahań formy to młody zespół. Będziemy szukać przynajmniej dwóch doświadczonych zawodników, którzy wprowadzą trochę spokoju i opanowania w nasze szeregi.

Wiesław Czerwiński, Błękitni Grzęska (14 miejsce)

- Przejąłem zespół w połowie rundy po rezygnacji Piotra Dąbka i szczerze mówiąc, zrobiłem to w ciemno. Były mecze, które mogliśmy bez problemu wygrać, ale sam nie potrafię wytłumaczyć tego, dlaczego się tak nie stało. Bo brak szczęścia to nie wystarczająca wymówka. Teraz walka będzie się toczyć o każdy punkt, a w dole tabeli jest ścisk, więc może być ciekawie na wiosnę. Grzęska nie ma zbyt wielu pieniędzy na pozyskanie nowych chłopaków, bo przecież w połowie sezonu trzeba ich wykupić - nikt nie przyjdzie za darmo. Czasami rezerwowy zawodnik np. w Kańczudze może mieć lepsze warunki na ławce, niż w podstawowym składzie Błękitnych. Na wielkie wzmocnienia nie liczymy, ale zrobimy wszystko żeby się utrzymać.

Źródło: Sportowetempo Tomasz Czarnota

autor: mateo369 2009-12-07 18:27:53

Profil mateo369 w Futbolowo podoba mi się wypowiedź naszego Trenera, bez owijania w bawełnę, szczerze przedstawił jak sytuacja wygląda a to się ceni

autor: Fat_shady 2009-12-07 20:49:48

Profil Fat_shady w Futbolowo Dokładnie trener nie owija w bawełnę ale nie ma co się oszukiwać wzmocnienia muszą być jeśli drużyna chce się utrzymać

autor: ~anonim 2009-12-08 15:16:54

avatar  Słyszałem że Kowalik jest wolny bo odszedł z Gorlicznki

autor: ~anonim 2009-12-08 19:57:16

avatar a na jakiej pozycji gra?

autor: ~Mojzesz 2009-12-08 22:52:05

avatar Wzmocnienia...? Nie sadze!!!

autor: ~anonim 2009-12-09 12:11:50

avatar ta bez przesady kowalik nie nadaje się na a klase a co dopiero do okręgówki dajcie sobie więc spokój