Blamaż w Rokietnicy

• autor: Adam, 2009-05-31 20:54

Pogórze Rokietnica - Błękitni Grzęska 5:1 (3:0) Jakub Domka 85

Skład Błękitnych: Marek Krupa, Maciej Przeszłowski, Paweł Dąbek, Robert Kiełbicki, Łukasz Kubicki, Tomasz Pelc(89 Krzysztof Osmyk), Piotr Żak, Andrzej Krupa(62 Jakub Domka), Andrzej Sowiński(46 Tomasz Przeszłowski), Sylwester Uberman(58 Rafał Pelc), Sławomir Solarz

autor: ~Roy 2009-06-01 14:55:28

avatar FORZA BG!!!

autor: ~Beny 2009-06-01 18:11:22

avatar lipa troszke :

autor: ~Stary wyga 2009-06-01 21:01:38

avatar Co sie dzieje to ze nie wygralismy to mozna zrozumiec ale az 5 do 1 w plecy! Nasi zawodnicy wyszli na mecz tak jakby był juz przegrany przed meczem tak nie mozna panowie! Solarz kapitanem czemu Pan Zak zrezygnowal tak sie nie robi w trakcie sezonu. Zebrac sie do kupy i 3 ostatnie mecze zagrac z jajami tak jak potraficie bo ostatnio chyba zapomnieliscie ze umiecie grac! Należy pomyśleć przeanalizowac no i wyciagnac wnioski z ostatnich porazek! Kilka punktow mniej w jesieni i lecimy do A klasy. Zaraz pewnie wszyscy mnie objada ale ja tylko napisalem jak jest nie zawsze wszyscy usparwiedliwiaja druzyne. Dziwie sie ze admini strony napisali blamaż bo zawsze bronili druzyny a czasami nalezy sie im kubel zimnej wody. Admini troche obiektywizmu nie bojcie sie napisac co myślicie.Trenowac trenowac i jeszcze raz trenowac i pokazac ze w Grzesce jeszcze jest dobra drużyna.

autor: ~do stary 2009-06-02 14:22:35

avatar popieram

autor: ~do stary wyga 2009-06-02 18:32:28

avatar ciesz się z tego co masz, pewne utrzymanie ciekawe co będziesz pisał w przyszłym sezonie, zapowiada się kicha.

autor: mateo369 2009-06-02 19:06:00

Profil mateo369 w Futbolowo a dlaczego niby zapowiada się kicha? nic nie słyszałem żeby ktoś miał odchodzić, a moze nawet jakiś wartościowy zawodnik dojdzie? wszystko okaże się po sezonie. jak dla mnie przyszły sezon zapowiada się bardziej interesująco niż obecny - w końcu derby będą (co najważniejsze w okręgówce a nie A-klasie, a takich to nigdy wcześniej nie było). co do wypowiedzi Starego wygi to też większość jego słów popieram - CZASAMI ZDROWA krytyka jest wskazana, no ale i doping ze strony kibiców też, a z tym ostatnio niestety krucho...

autor: Fat_shady 2009-06-02 19:26:32

Profil Fat_shady w Futbolowo Jeśli chodzi o ostatni mecz to tak można przegrać jedną lub dwoma bramkami ale nie czterema!!!!! Co do zmiany kapitana hmmm nie wiem czym kierował się Piotrek ale moim zdaniem (nic nie ujmując Sławkowi) powinien nim zostać do końca sezonu. A co do dopingu to niestety został zaniedbany młodzi kilka razy się zorganizowali a starsi ( w tym i ja ) troszkę olali. Zobaczymy jak będzie z frekwencją może uda się zebrać ekipę. No i można zrobić taki doping na dwa ostatnie mecze u siebie. Wszystko zależy ile ludzi będzie na meczu, pasuje pomóc chłopakom w tych ostatnich meczach zważywszy na to, że prosił o to w jednym z newsów nowy kapitan Błękitnych.

autor: 4-teen 2009-06-03 15:12:03

Profil 4-teen w Futbolowo Nasze występy są ostatnio słabe. Trzeba było coś zmienić, a więc zmieniony został także kapitan, którym został Sławek. W tej chwili jedyny zawodnik, który potrafi naszą drużynę "pociągnąć do przodu". Nie widzę w tym problemu i proszę nie szukajcie z tego powodu żadnej sensacji! Pozdrawiam krytyków i do zobaczenia na meczu!

autor: mateo369 2009-06-03 16:06:53

Profil mateo369 w Futbolowo wcześniej napisałem, że popieram większość słów usera o nicku Stary wyga, a większość to nie wszystkie, bo myślę, że akurat zmiana kapitana nie miała żadnego wpływu na rezultaty, mi to jest obojętne kto nosi opaske, może być Piotrek, może być Sławek ale równie dobrze moze być Rafał Pelc czy Krzysiek Osmyk - wszyscy Ci zawodnicy mają odpowiednie predyspozycje i długi staż gry w Błękitnych barwach aby być kapitanem. Problem leży gdzie indziej o czym już wspomniał Kuba Domka - granie bez treningów sprawdza się na dłuższą metę... ale tylko w B-klasie, a i to nie zawsze