Błękitni Grzęska - Golbalux Wiązwonica

• autor: Adam, 2009-05-11 17:15

W środę to jest 13.05 o godzinie 17:00 Błękitni zmierzą się z Golbaluxem Wiązownica. Spotkanie zostanie rozegrane w Grzęsce. W rundzie jesiennej górą byli piłkarze z Wiązownicy wygrywając 2:0. W ostatniej kolejce Golbalux uległ Kańczudze 5:0 zaś nasi piłkarze przegrali 3:1 w Skołoszowie. Przed rozpoczęciem rundy rewanżowej celem Golbaluxu było nawiązanie walki z MKS-em Kańczuga o awans do IV ligi jednak ich cele zostały bardzo szybko zweryfikowane i aktualnie z czternastopunktową stratą do lidera plasują się na drugim miejscu i mają już jedynie matematyczne szanse na awans.

Więcej w rozwinięciu newsa...

Błękitni chcąc osiągnąć swój cel jakim było miejsce w pierwszej piątce nie mogą pozwolić sobie na kolejną porażkę. Również statystyki gry na naszym boisku nie są zadawalające w trzy mecze w Grzęsce zgromadziliśmy tylko trzy punkty i miejmy nadzieję ze po środowej konfrontacji będziemy mogli dopisać sobie kolejne punkty a najlepiej ich komplet. O sile drużyny z Wiązownicy stanowią biły piłkarz jarosławskiego JKS-u Szczepan Borodziej, Marcin Broda (ostatnio Czuwaj Przemyśl), Krzysztof Luft (MKS Radymno), Mirosław Wojtowicz (Polonia Przemyśl) a także sprowadzony w przerwie zimowej bramkarz Łukasz Jankowski z przeworskiego Orła. Do składu Błękitnych natomiast wracają nieobecni ostatnio: Paweł Dąbek, Grzegorz Sawuła oraz Dawid Maj. Niepewny jest natomiast występ narzekającego na kontuzje Waldemara Kornafel. Podobnie jak w Skołoszowie natomiast nie zagra Rafał Pelc który pauzuje za dziesiątą żółtą kartkę dwa mecze.

Przypuszczalny skład Błękitnych: Krzysztof Osmyk, Maciej Przeszłowski, Robert Kiełbicki, Łukasz Kubicki, Dawid Maj, Tomasz Przeszłowski, Andrzej Krupa, Piotr Żak, Tomasz Pelc, Sylwester Uberman, Sławomir Solarz

Rezerwa: Marek Krupa, Andrzej Sowiński, Grzegorz Kocaj, Grzegorz Sawuła, Jakub Domka, Paweł Dąbek, Maciej Zając, Adam Krupa

autor: ~dav1992 2009-05-11 19:28:33

avatar CIACH Internetowym napinaczom mówimy stanowcze NIE

autor: ~Adam 2009-05-11 20:01:38

avatar zobaczymy co wy będziecie prezentować jak awansujecie

autor: ~dav1992 2009-05-11 20:21:07

avatar CIACH Internetowym napinaczom mówimy stanowcze NIE

autor: ~RP 2009-05-11 20:39:08

avatar drewnonogi ty już pokazales ze wolisz pic wodke na weselach niz grac w piłke ;) a my mamy bardzo dobre piłki nie wiem o co ci chodzi?

autor: Fat_shady 2009-05-11 20:50:27

Profil Fat_shady w Futbolowo Mała prośba nie wdawajcie się w dyskusje z takimi ludźmi. Nie będzie głupich komentarzy jak nie będziemy na nie odpisywać proste:)

autor: ~anonim 2009-05-11 21:08:26

avatar RP tez obraza innych i czego niema usunietego komentarza?

autor: Fat_shady 2009-05-11 21:13:29

Profil Fat_shady w Futbolowo Między innymi dla tego, że kolega RP jak już coś pisze to zawsze podpisuje się swoim nickiem a nie tak jak ty dwa posty niżej podpisałeś się dav1992 no a teraz widzę, że nie maiłeś odwagi i już jesteś anonim:) Pamiętajcie admin ma podgląd IP no i czasami można się uśmiać jak jedna osoba prowadzi ze sobą konwersację w komentarzach:):P.

autor: mks-kanczuga 2009-05-12 14:34:47

Profil mks-kanczuga w Futbolowo IV liga IV Liga MKS !!!!!!!!!

autor: ~gratulacje 2009-05-12 14:46:54

avatar no tak .... zasłużyliście na ten awans!

autor: Fat_shady 2009-05-12 19:04:47

Profil Fat_shady w Futbolowo Co do IP to kolesie pojechali teraz równo nie wiem czy płakać czy się śmiać:) Wszystkie posty Internetowych napinaczy za "miedzy" zostały usunięte. Mała prośba macie swoją stronkę tam piszcie o ile wam Admin pozwoli na takie zachowania. Jak już wspominałem internetowym napinaczom mówimy stanowcze NIE.