Wojciech Majkutowski - w ogniu pytań

• autor: Fat_shady, 2008-12-19 11:32
Fat_shady: Jesteś nowym zawodnikiem w zespole z Grzęski jak oceniasz czas spędzony w tym
zespole?

Wojciech Majkutowski: Z początku nie mogłem się zaaklimatyzować w zespole , ale z czasem było coraz lepiej a na dzisiejszy dzień mogę powiedzieć że czuję się jak u siebie. Czas spędzony w zespole oceniam za bardzo udany, atmosfera jaka panuje w tym zespole jest naprawdę rewelacyjna.

Fat_shady: Co w zespole zaskoczyło Cię na plus a co zdecydowanie na minus?
Wojciech Majkutowski: Na plus to na pewno miłe przyjęcie do zespołu , moim zdaniem to w zespole nie ma minusów czyli na minus zdecydowanie nic.

Fat_shady: Postawa drużyny w rundzie jak ją oceniasz?

Wojciech Majkutowski: W tej rundzie można powiedzieć że Grzęska była jedną z najlepszych drużyn świadczą o tym same dobre wyniki i 4 plac moim zdaniem jest bardzo dobrze miejmy nadzieje że będzie jeszcze lepiej.

Fat_shady: Do Grzęski trafiłeś z A klasowego Żurawia Żurawiczki i ta runda to jest Twój debiut na boiskach ligi okręgowej czy jest duża różnica między A klasa a tą właśnie ligą?

Wojciech Majkutowski: Różnica na pewno jest ! Widać na boisku że w tej lidze trzeba trenować a w A klasie różnie to bywało.Trudniej zdobywać bramki , ale jest z nich większa satysfakcja.

Fat_shady: Jak układa Ci się współpraca z Sławomirem Solarzem Twoim partnerem w ataku czy już wszystko zaiskrzyło przez te pół roku czy jest coś do dopracowania?

Wojciech Majkutowski: Mój partner z ataku jest bardziej doświadczony dużo mi pomógł na boisku i dużo się od niego nauczyłem,dobrze się rozumiemy na boisku i po za nim, cieszę się że miałem przyjemność zagrać z nim w ataku. Do dopracowania mamy na pewno skuteczność jeśli to poprawimy to można być spokojny o losy drużyny.

Fat_shady: Strzeliłeś w tej rundzie 9 bramek czy na wiosnę usłyszymy ze Wojtek Majkutowski jest najlepszym strzelcem w drużynie Blękitnych?

Wojciech Majkutowski: Bardzo bym chciał , ale na przeszkodzie mogą mi stanąć dwie osoby,jedna z nich to Prezes "Żurawia" a druga to Sławomir Solarz hehe.

Fat_shady: Co w swojej grze chciałbyś zmienić poprawić?

Wojciech Majkutowski: Tak jak już wspominałem chciałbym poprawić skuteczność.

Fat_shady: Jak oceniasz kibiców z Grzęski i co chciałbyś im przekazać?

Wojciech Majkutowski: Dziękuje wszystkim kibicom za miłe przyjęcie i za doping który dodaje skrzydeł na boisku oby tak dalej.Jeszcze raz wielkie dzięki.

Fat_shady: Czego możemy Ci życzyć?

Wojciech Majkutowski: Na pewno zdrowia , a reszta przyjdzie sama.

Fat_shady: No to życzymy zdrowia i dziękuję za wywiad.

Wojciech Majkutowski: Dziękuję.

autor: ~anonim 2008-12-19 15:10:16

avatar jak Bania zostanie a mysle ze zostanie to bedzie atak marzen

autor: ~KK 2008-12-19 16:01:44

avatar Majkutowskiego nie puszczą do Grzęski  zobaczycie!:) Jesli juz to wyląduje w Kanczudze a nie w Grzesce wspomnicie moje slowa.

autor: ~Adam 2008-12-19 19:25:40

avatar jak już go nie puszczą do nas to zostanie w Żurawiu bo niby dlaczego mieli by gos puścic do kańczugi a do nas nie???

autor: mateo369 2008-12-20 09:36:26

Profil mateo369 w Futbolowo Adam a no dlatego że kańczuga da więcej pieniędzy, tyle tylko ze z tego raczej nic nie wyjdzie bo z niewolnika nie zrobisz pracownika skoro Wojtek chce grać u nas, i dobrze że tak chce:)