Podsumowanie rundy

• autor: Fat_shady, 2008-11-10 16:42
Runda jesienna już za nami dlatego czas na podsumowanie. Zdecydowanym liderem jest MKS Kańczuga który ma siedem punktów przewagi na Wiązownicą w sezonie nie zanotował porażki tylko dwa remisy. Jest też drużyną która zdobyła najwięcej bramek bo aż 48 i straciła przy tym tylko 6  i z taką grą zdecydowanie kroczy po  awans do czwartej ligi. Zdecydowanie ciekawiej  jest.........
w strefie spadkowej ponieważ w tym roku może spaść nawet pięć drużyn. W tym momencie do spadku są trzy drużyny  Zorza Zarzecze z 68 straconymi bramkami w czym wiedzie prym w lidze, Roztocze Narol i Syrenka Rożwienica. Na piętnaście kolejek padło 449 goli co daje 3,74 gola na mecz.  Drużyna z Grzęski jest beniaminkiem okręgówki i po rundzie jesiennej zajmuje bardzo wysokie czwarte miejsce z  dorobkiem  48 strzelonych bramek co daje trzecie miejsce  w ilości zdobytych goli  zaraz po Kańczudze i Rokietnicy.  Drużyna traci natomiast  21 bramek w rundzie. Bardzo duży udział w tej zdobyczy miał Sławomir Solarz który strzelił 13 bramek i jest najlepszym strzelcem naszej drużyny po rundzie jesiennej. Grzęska zanotowała osiem zwycięstw sześć porażek i jeden remis. Bilans meczu na własnym boisku jest bardzo korzystny z ośmiu rozegranych meczy drużyna wygrywa pięć i to z takimi drużynami jak Piast Tuczempy i Sokół Sieniawa które przed sezonem były uważane za pretendentów do awansu.  Kibice w Grzęsce musieli przełknąć gorycz porażki dwa razy z Małkowicami i Rokietnicą i raz mecz zakończył się podziałem punktów z Radymnem.  Bilans meczów u siebie to 24 strzelone bramki i 11 straconych średnio u siebie strzelane są trzy bramki na mecz. Zdecydowanie gorzej wyglądają wyjazdy na siedem meczy są 4 porażki i 3 wygrane. Bilans bramek to 19 strzelonych a 10 straconych. średnia strzelonych bramek na wyjeździe to 2,71 na mecz. Największa porażkę drużyna zanotowała z Pogóżem Rokietnica 1:4 natomiast największe zwycięstwo to 1:8 z Zarzeczem. Oprócz ligi Błękitni grali także w pucharze w którym doszli  do 1/4. W pucharze na trzy mecze drużyna strzela  15 bramek i traci 7. Najskuteczniejszym strzelcem w pucharze jest Wojciech Majkutowski z dorobkiem pięciu bramek.

Rozegraliśmy całkiem dobrą rundę. Drużyna niewiele się  zmieniła  w porównaniu z poprzednim sezonem i to zaprocentowało w postaci osiągniętych wyników w okręgówce. Trener umiejętnie poukładał drużynę, dobrze rozumieliśmy się na boisku jak i poza nim. Bardzo pomogli także kibice, na których doping mogliśmy liczyć - kapitan drużyny Piotr Żak

Na sukces jakim niewątpliwie jest czwarte miejsce po rundzie jesiennej zapracowała cała drużyna, zaangażowanie w treningi oraz sumienne podejście do meczów. Zespół solidnie przepracował okres przygotowawczy co widać było w spotkaniach pod względem kondycyjnym. Zawodnicy pokazali charakter na boisku i dążyli do realizacji celów które postawił przed nimi trener Piotr Dąbek. Patrząc na wyniki jakie Grzęska uzyskała jesienią, kibice mogą z nadzieją wyglądać w przyszłość i liczyć, że po przerwie zawodnicy wrócą z jeszcze większym animuszem do walki o ligowe punkty.

Podsumowanie drużyny

Błękitni Grzęska (b)

Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
RAZEM 8 (53.33%) 1 (6.67%) 6 (40.00%) 43 - 21 [22]
U SIEBIE 5 (62.50%) 1 (12.50%) 2 (25.00%) 24 - 11 [13]
WYJAZD 3 (42.86%) 0 (0.00%) 4 (57.14%) 19 - 10 [9]

Szczegółowe statystyki ligi możemy zobaczyć w Statystyki ligowe a drużyny w tym miejscu.

Drużyna w liczbach.

1,4- Średnia straconych bramek na mecz.
2 - W tylu meczach nasz obrona była bezbłędna.
2,9 -Średnia strzelonych bramek na mecz
3 - W tylu meczach drużyna nie strzelała żadnej bramki.
4 - Najwięcej straconych bramek w jednym meczu.
8 - Najwięcej strzelonych bramek w jednym meczu.
15 - Sylwester UbermanWojciech Majkutowski zagrali we wszystkich meczach tej rundy.
21 - Tyle razy nasi bramkarze musieli oglądać się za siebie i wyciągać piłkę z siatki.
31 - Co tyle minut drużyna strzelała bramkę.
32 - Tyle asyst zaliczyła nasza drużyna a najwięcej razy asystowali Rafał Pelc i Piotr Żak po 7 asyst.
34 - Tyle kartek zdobyła w rundzie drużyna w tym 33 żółte i 1 czerwona. Liderem tej klasyfikacji jest Rafał Pelc z    dorobkiem 6 żółtych i jednej czerwonej. Jednak w tej rundzie nie jest osamotniony kroku
dotrzymuje mu Maciej Zając z 6 żółtymi kartonikami.
43 - Tyle razy nasi przeciwnicy wyciągali piłkę z siatki. Najwięcej krwi napsuł im Sławomir Solarz a dokładnie 13 razy.
64 - Co tyle minut nasi bramkarze wyciągali piłkę z siatki.
71 - Co tyle minut strzelał bramkę nasz najskuteczniejszy zawodnik Maciej Zając ( 570 minut na boisku 8 bramek).
1260 - Najwięcej minut spędzonych na boisku Krzysztof Osmyk i Robert Kiełbicki.

autor: peliszko 2008-11-10 17:02:09

Profil peliszko w Futbolowo Bardoz fajnie zrobione podsumowanie <brawo>