Wysoka wygrana w Narolu

• autor: Adam, 2008-09-14 22:50
Roztocze Narol - Błękitni Grzęska 1:5 (1:0) Surowiec 25 - Rafał Pelc 51, Wojciech Majkutowski 56, 75, Sławomir Solarz 71, Maciej Zając 78

Skład Błękitnych:  Krzysztof Osmyk -  Robert Kiełbicki, Maciej Przeszłowski, Łukasz Kubicki(46 Tomasz Przeszłowski), Andrzej Sowiński, Grzegorz Sawuła(34 Maciej Zając), Piotr Żak(85 Adam Krupa),  Andrzej Krupa, Rafał Pelc, Wojciech Majkutowski, Sławomir Solarz(78 Sylwester Uberman)

autor: Fat_shady 2008-09-15 09:34:10

Profil Fat_shady w Futbolowo Brawo za mecz. Dwa oblicza drużyny w 2 połowach z goła odmienne. Pierwsza to tragedia. Natomiast druga to popis naszych zawodników!!!!! Na pochwałę szczególnie zasłużył Krzysztof Osmyk jak by nie jego świetna interwencja w pierwszej połowie to było by a nawet powinno być 2 do zera dla Narola. Brawo drużyna brawo Krzysiek!!!

autor: peryskop 2008-09-15 11:14:09

Profil peryskop w Futbolowo No panowie aż się nie chce wierzyć że jeszcze w tamtym sezonie byliście w A klasie, naprawdę duży szacunek...

autor: ~anonim 2008-09-15 11:32:10

avatar

Bardzo możliwe, że to nie koniec zatrzyman. W dużych kłopotach mogącbyc kluby i ich działacze gdy oskarżeni sędziowie zaczną "sypac". Wśródklubów możliwie poważnie zagrożonych są Syrenka Roźwienica i PiastTuczempy.

Źródło: nowiny24.pl/ własne

autor: Fat_shady 2008-09-15 14:12:39

Profil Fat_shady w Futbolowo Panowie tak jak mówiłem doping na wyjazdach wychodzi lepiej niż u nasna własnym podwórku. Kibice którzy pojechali do Narola wiedzą o cochodzi bo nie stali nie patrzyli się jak dupki tylko przez całe 90minut było śpiewane z całego "ryja". No i tak trzeba zrobić w Grzęscena meczu ze Skołoszowem wypierniczyć tych ludzi co stoją i nie śpiewająi będzie wszystko cacy. Mam nadzieję ,że niektórzy już doszli do siebiei przemyśleli swoje postępowanie no i następnym razem się zastanowią coktoś do nich mówi i o czym a nie od razu na cały świat się obrażają  :)Kto był wie o jakie incydenty chodzi. A i bym zapomniał siatka któraogradza płytę boiska jest po to żeby jej nie przekraczać !!!! Ona niestoi tak sobie dla zabawy  dla efektów wizualnych tylko w końcu po cośona jest !!  Wiem po strzeleniu bramki towarzyszą emocje ale na litośćboską pamiętajmy o tym! Brawo za doping jaki zorganizowaliśmy w Narolu!!!!

autor: mateo369 2008-09-15 14:37:52

Profil mateo369 w Futbolowo popieram przedmówce a ze swojej strony mogę tylko dodac ze przyśpiewka z 1 połowy - 'Grzęska grac k**** mac!' - była wg mnie jak najbardziej na miejscu i ja przynajmniej nie załuje tego bo tymi słowami nikt nie obrazał zawodników a była to tylko aluzja do gry Błękitnych a to jest róznica a cel tej przyśpiwki był chyba wiadomy. brawa za to piękne zwycięstwo w 2 połowie, oby tak dalej! Tylko BG!

autor: gauczo 2008-09-15 18:10:28

Profil gauczo w Futbolowo jak najbardziej popieram przedmówce bo zawsze za wszystko nie można chwalić!! a pewnym osobom podziało to na ambicje!!! szacunek za drugą połowę  "jesteśmy z wami"