Wywiad z kapitanem BG Sławomirem Solarzem

• autor: Adam, 2011-11-15 16:31

Admin: Pozycja wicelidera i strata jednego punktu do Sanu Gorzyce to chyba nie do końca spełnienie planu zakładanego przed startem sezonu?

Sławek: Przed rozpoczęciem sezonu każdy z nas liczył na spokoje przodownictwo w tabeli na koniec rundy, niestety taki jest sport. Zaliczyliśmy kilka wpadek, na nasze szczęście San również pogubili punkty. Przegraliśmy bitwę ale wojnę wygramy!

Więcej w rozwinięciu newsa...

Admin: W dwunastu meczach strzeliłeś siedemnaście bramek co daje 1,4 gola na mecz ale bramek mogło być jeszcze więcej cel na wiosnę powtórzyć czy poprawić wynik?

Sławek: Napastnik jest od tego żeby strzelał bramki , wiec staram się z tego wywiązać jak najlepiej potrafię. Nieważne czy poprawie wynik czy tez nie, najważniejsze jest dobro drużyny.

Admin: Jak układa Ci się współpraca  Piotrem Boratynem statystyki pokazują że bardzo dobrze?

Sławek: Statystyki nie kłamią i w pełni odzwierciedlają to co się działo na boisku,

Admin: Osiem asyst pokazuje że w tym sezonie nie tylko strzelasz ale i podajesz nie zawsze tak było z czego to wynika twoim zdaniem?

Sławek: To że w poprzednich sezonach nie miałem tyle asyst nie oznacza, że nie otwierałem podaniem kolegom drogi do bramki, dużo zależy od adresata czy wykorzysta sytuacje.

Admin: Do drużyny dołączyło trzech naszych wychowanków dla których była to pierwsza pełna runda w seniorach jak oceniasz współprace w drużynie z młodszymi kolegami?

Sławek: Stać ich na pewno na bardzo dużo, tkwi w nich duży potencjał, wydaje się jednak ze nie wykorzystują w pełni swoich umiejętności. Z drugiej strony wchodzą dopiero w seniorska piłkę, przestawienie z juniorów do seniorów nie jest proste w krótkim czasie, myślę ze w rundzie rewanżowej zaprezentują się jeszcze lepiej, na pewno ich na to stać.

Admin: Czy twoim zdaniem przed startem rundy wiosennej Błękitnym potrzebne są wzmocnienia kadry?

Sławek: Odpowiadając na to pytanie wszedłbym w kompetencje trenera, odpowiedz na to pytanie już znajduje na stronie

Admin: Wielu fanów zastanawia się czy na wiosnę zobaczą Sławomira Solarza nadal w BG gdyż dobrą dyspozycją strzelecką mogłeś zwrócić uwagę innych klubów?

Sławek: Jeśli nie dostane poważnej oferty z Legii lub Dumy Katalonii to na pewno zostanę broniąc Błękitnych barw.

Admin: Kibice BG docenili twoją dobrą grę w rundzie jesiennej wybierając cię zawodnikiem pierwszej części sezonu jakie stawiasz sobie cele na wiosnę?

Sławek: Dziękuję bardzo kibicom za uznanie w jakże prestiżowym plebiscycie. Cel jest oczywisty, awansować z drużyna BG do jarosławskiej okręgówki!

autor: mateo369 2011-11-15 19:34:07

Profil mateo369 w Futbolowo Odejście do Legii kibice by Ci jeszcze darowali, ale do Espanyolu już na pewno nie :P

autor: adam10 2011-11-15 20:42:14

Profil adam10 w Futbolowo Oj tam co do tej Legii to mów za siebie:)tylko ABG!!!