W Urzejowicach z Sokołem Studzian

• autor: Adam, 2011-10-20 12:37

W niedzielę to jest 23 października o godzinie 13:00 Błękitni zmierzą się z Sokołem Studzian. Spotkanie ze względu na remont boiska i budowę Orlika odbędzie się w Urzejowicach. W ostatniej kolejce Sokół pokonał 3:1 Gacovię Gać natomiast Błękitni rozgromili 7:0 ówczesnego lidera KS Kisielów.

Więcej w rozwinięciu newsa…

Ekipa ze Studzian w tym sezonie spisuje się bardzo przeciętnie by nie powiedzieć że słabo. W dotychczas rozegranych jedenastu kolejkach zgromadzili na swoim koncie jedenaste punktów i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Na te zdobycze punktów składa się trzy zwycięstwa dwa remisy i aż sześć porażek. Pomimo że Sokół nie strzela mało bramek jednak traci ich bardzo dużo do tej pory aż 28 co jest najgorszym osiągnięciem w całej lidze.  Trenerem ekipy ze Studzian jest były zawodnik Błękitnych a aktualnie przeworskiego Orła Sylwester Jarosz który łączy prace trenerską z grą w czwartoligowcu. Najbardziej znanym zawodnikiem naszych rywali jest natomiast brat trenera Paweł Jarosz zarazem czołowy strzelec Sokoła mający na koncie sześć trafień. Najwięcej natomiast ma na swoim koncie Sławomir Kiełbasa o jedno trafienie więcej.  Zdecydowanym faworytem niedzielnej konfrontacji są Błękitni jednak nauczeni doświadczeniami z meczu z UNUM i Wisełką a także wcześniejszej konfrontacji w Urzejowicach z miejscowym Promykiem nie można lekceważyć Sokoła i od początku meczu wyjść w pełni skoncentrowani i zaangażowanie w mecz. Błękitni w ostatnich dwóch meczach zaaplikowali swoim rywalom aż szesnaście bramek tracąc w tym czasie dwa gole. W świetnej dyspozycji strzeleckiej są również Piotr Boratyn i Sławomir Solarz którzy z Arkadiusz Gargasem z Sanu przewodzą strzeleckiej tabeli z dorobkiem trzynastu bramek. Do kadry Błękitnych na niedzielne spotkanie wraca nieobecny z Kisielowem Piotr Żak a także po półtorarocznej przerwie związanej z wyjazdem to pracy Dawid  Maj. Nasz obrońca wznowił treningi przed trzema tygodniami i ma szanse wrócić na boisko w meczu z Sokołem. Pod znakiem zapytania stoi natomiast występ w niedzielnym meczu Łukasza Kubickiego który w ostatniej kolejce po jednym ze starć z zawodnikiem KS nabawił się kontuzji kolana. Pozostali zawodnicy są do dyspozycji trenera Przemysława Laska po za kontuzjowanym Maciejem Przeszłowskiem.

Przypuszczalny skład Błękitnych: Kamil Kubicki, Piotr Żak, Łukasz Kusak, Przemysław Lasek, Maciej Zając, Tomasz Przeszłowski, Jakub Domka, Andrzej Krupa, Kamil Maj, Sławomir Solarz, Piotr Boratyn

Rezerwa: Krzysztof Osmyk, Dawid Maj, Piotr Żak, Grzegorz Majcher, Grzegorz Motyka, Sylwester Uberman, Wojciech Pieniążek

autor: Fat_shady 2011-10-20 22:09:21

Profil Fat_shady w Futbolowo Do tego meczu drużyna musi podejść skoncentrowana tak jak do meczu z Kisielowem!!!! Powodzenia w walce z Sokołem i mam nadzieję, że Gorliczanka powalczy z Sanem i urwie im jakieś punkty bo tą drużynę na to stać!!

autor: gorliczanka 2011-10-21 00:30:41

Profil gorliczanka w Futbolowo Nam punkty są bardzo potrzebne bo zrobiło się w tabeli bardzo ciasno... dlatego możecie być pewni że zostawimy na boisku sporo zdrowia i powalczymy z Sanem !

autor: kkk1897 2011-10-21 08:39:51

Profil kkk1897 w Futbolowo dla Sokoła 7 goli strzelił Sławomir Kiełb. trenerem Sokoła jest co prawda Jarosz ale nie Sylwester , a Paweł. Zmiana nastąpiła jakieś pół roku temu ale jak widać Admin jeszcze jej nie dostrzegł... pozdro

autor: adam10 2011-10-21 09:22:55