Zapowiedź IV kolejki

• autor: Fat_shady, 2011-08-24 14:46

W czwartej kolejce Przeworskiej A - klasy drużyna z Grzęski powalczy na trudnym terenie w Urzejowicach o punkty. Nie mniej ciekawie zapowiada się mecz w Zarzeczu z beniaminkiem z Babic.W rozwinięciu newsa zapowiedz czwartej kolejki oraz gościnne typy  byłego pomocnika BG Piotra  Żaka jak i Grzegorza Kocaja który przez kilka lat bronił barw klubu z Grzęski a obecnie jest zawodnikiem drugiej drużyny Wólczanki Wólki Pełkińskiej.

Więcej w rozwinięciu newsa>>>

Promyk Urzejowice - Błękitni Grzęska

Błękitni podbudowani ostatnim wysokim zwycięstwem z Zorzą jadą do Urzejowic gdzie przyjdzie im zmierzyć się z miejscowym Promykiem. Drużynę z Grzęski czeka ciężkie zadanie gdyż zawodnicy Leszka Bieniasza na własnym stadionie łatwo skóry nie sprzedadzą. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie w którym jedna akcja może zadecydować o komplecie punktów.

Grzegorz Kocaj - 1:3

Piotr  Żak - 1:2

Gacowia Gać - San Gorzyce

W Gaci o podtrzymanie dobrej passy udanych spotkań powalczy San. Niedzielnym rywalem lidera ligi będzie miejscowa Gacowia. San jak na razie ma na swoim koncie komplet zwycięstw. Po ostatnim wygranym  derbowym meczu w Tryńczy w drużynie z Gorzyc panuje na pewno bardzo dobra atmosfera. Zgoła odmienne nastroje w Gaci po bardzo wysokiej porażce w Zarzeczu.

Grzegorz Kocaj - 0:2

Piotr Żak - 1:1

Zorza Jagiełła - Wisłoczanka Tryńcza

Mecz dwóch drużyn z końca tabeli które powalczą o zmazanie plamy z ostatnich kolejek. Zarówno Wisłoczanka jak i Zorza w tym sezonie nie zdobyły punktu i mają tylko po jednej bramce strzelonej. Ten mecz dla obu ekip będzie okazją do zdobycia pierwszych punktów. W lepszej sytuacji są zawodnicy z Jagiełły którzy mecz grają przed własną publicznością a jak wiemy kibice mogą być 12 zawodnikiem.

Grzegorz Kocaj - 1:1

Piotr Żak - 1:1

Wisłok Świętoniowa - Sokół Studzian

Drużyna trenera Jędzrzejca nieoczekiwanie w tym sezonie nie wygrała ani jednego meczu. Trzy porażki?? Co się dzieje?? Takie pytanie zadają sobie zawodnicy, działacze i kibice z Świętoniowej. Okazję do pierwszego zwycięstwa Wisłok będzie miał w najbliższą niedzielę, przed własną publicznością zmierzy się z Sokołem Studzian który wysoko przegrał na własnym stadionie z Promykiem.

Grzegorz Kocaj - 0:1

Piotr Żak - 3:2

Piast Nowosielce - KS Kisielów

W Nowosielcach dojdzie do niezwykle ciekawego meczu. Miejscowy Piast podejmie drużynę z Kisielowa. Gospodarze nie zaprezentowali się ostatnio dobrze własnym kibicom, po obiecującym pierwszym meczu w Zarzeczu przyszła porażka i w ostatniej kolejce remis. KS jest wiceliderem i nie doznał jeszcze porażki. Czy drużynie z Kisielowa uda się wywieść komplet punktów z bardzo trudnego terenu jakim jest stadion w Nowosielcach??

Grzegorz Kocaj - 1:2

Piotr Żak - 1:0

Wisełka Siennów - Gorliczanka Gorliczyna

Beniaminek z Gorliczyny jedzie na mecz do Siennowa. Obie drużyny nie zaznały jeszcze goryczy porażki, a co ciekawsze Gorlicznka nie straciła w trzech kolejkach ani jednej bramki co świadczy o bardzo dobrym bloku defensywnym beniaminka. Niestety z po drugiej stronie drużyny jest gorzej w trzech meczach zaledwie 2 bramki. W niedzielne popołudnie Dariusz Garbasz  na pewno kilka razy sprawdzi rewelacyjnie spisującą się defensywę Gorliczanki.

Grzegorz Kocaj - 1:1

Piotr Żak - 2:1

Zorza Zarzecze - Unum Babice

Jeden z ciekawszych meczy w IV kolejce Przeworskiej A Klasy. Drużyna z Babic pojedzie do Zarzecza gdzie na stadionie "Okrążek" powalczy o punkty z miejscową Zorzą. Drużyna z Babic po rewelacyjnym początku ligi w ostatnim meczu  zaledwie zremisowała z Wisełką.  Zadyszka?? Rezerwowy bramkarz?? A może nieporozumienia w drużynie były efektem pierwszej straty punktów. W pojedynku z Zorzą ciężko będzie o punkty zważywszy na to, że drużyna Łukasza Kasperskiego z meczu na mecz coraz bardziej się rozkręca i po ostatnim meczu jest dodatkowo zmotywowana.

Grzegorz Kocaj - 1:2

Piotr Żak - 2:2